Blog

Aiwa! festival

18.01.2014 11:16

V listopadu 2013 jsme s Hankou opět zrealizovaly společný projekt Jihočeského Art klubu a skupiny Aiwa!Tribe. Tady máte vrchní velení v celé naší kráse na konci dlooouhého dne :-D (foto Jiří Šeda)

 

 

a tady se můžete podívat na sestřih, který vám umožní představit si atmosféru Aiwa!festivalu i když jste se nemohli zúčastnit osobně

youtube https://youtu.be/lUSyoQUnWlg

 

a tady jedna zákulisní od Dana :-)

 

Red Rose Tribe v kompletním složení

18.01.2014 11:10

Red Rose Tribe s nejmladšími členy skupiny  a hostující bubenicí Alenou Musilovou.
Tančíme na maďarskou cikánskou ukolébavku.

Video najdete na youtube tady: youtu.be/ERVn_ggpl5Q

GAP annual 2013 - téma: Příroda

04.11.2013 21:05

Opět jsem byla poctěna možností publikovat ve výročním vydání časopisu vydávaného Cechem amerických vystřihovánkářů (Guild of American Papercutters). Letošní téma bylo Nature - Příroda. Časopis si můžete prohlédnout bez možnosti stahování ZDE nebo v případě zájmu objednat zde (vychází to cca na $28 i s poštovným a mají i starší čísla)

 

FlerMAG o vystřihovánkách

01.10.2013 21:03

Dejte Ivě.Cz zadání a prostor, aby se rozkecala. Dejte jí jako téma jednu z jejích vášní. A pak si uvařte velký hrnek zázvorového čaje a pohodlně se usaďte, protože na nejbližších pár hodin máte o zábavu postaráno. :-D

 

https://www.fler.cz/magazin/papir-takova-obycejna-vec-1167

 

Změna je život

20.04.2013 21:34

Už teta Kateřina věděla, že v českých příslovích je shrnuta lidová moudrost, přesahující konkrétní dobu.

Změna je život neboli pokud jste to ještě nezaregistrovali, rozhodla jsem se pro radikální změnu v mém kreativním životě a zavřela jsem eshop na portálu Fler. Důvodů proč je mnoho, teta Kateřina by pravděpodobně řekla, že stokrát nic umořilo vola ... případně že se tak dlouho chodí se džbánem pro vodu,až se ucho utrhne. Tím chci naznačit, že situace zrála postupně a dlouhodobě (např. smazaný blog, který v plném znění najdete o příspěvek níže) a rozhodnutí nepadlo na základě momentálního vzplanutí emocí, jak by se mohlo zdát poté, co dopadla poslední kapka.

Tímto děkuji Petře, která mne naučila, že otázku "Mám já tohle zapotřebí?" si má člověk říct třikrát. Pokud si to říká opakovaně a dokonce opakovaně za krátký časový úsek, pak to zapotřebí NEMÁ.

Děkuji svým blízkým, kteří mi na svém vlastním příkladu denně připomínají, jak to vypadá, když se negativní věci nechají, aby člověku přerostly přes hlavu a tělo se s tím vypořádá samo přes somatizaci.

Děkuji všem přátelům, známým a dokonce i neznámým, kteří si dali tu práci a věnovali svůj čas tomu, aby mi vyjádřili svou podporu, když se to rozseklo.

Aktuálně si dávám kratší pauzu, kterou využiji k uspořádání věcí a přípravě na restart.

Doufám, že i pokud se Iva.Cz přestěhuje, nebo to vymyslí ještě nějak úplně jinak, věnujete jí i v budoucnu svou přízeň a podporu.

 

1 | 2 | 3 >>