Změna je život

20.04.2013 21:34

Už teta Kateřina věděla, že v českých příslovích je shrnuta lidová moudrost, přesahující konkrétní dobu.

Změna je život neboli pokud jste to ještě nezaregistrovali, rozhodla jsem se pro radikální změnu v mém kreativním životě a zavřela jsem eshop na portálu Fler. Důvodů proč je mnoho, teta Kateřina by pravděpodobně řekla, že stokrát nic umořilo vola ... případně že se tak dlouho chodí se džbánem pro vodu,až se ucho utrhne. Tím chci naznačit, že situace zrála postupně a dlouhodobě (např. smazaný blog, který v plném znění najdete o příspěvek níže) a rozhodnutí nepadlo na základě momentálního vzplanutí emocí, jak by se mohlo zdát poté, co dopadla poslední kapka.

Tímto děkuji Petře, která mne naučila, že otázku "Mám já tohle zapotřebí?" si má člověk říct třikrát. Pokud si to říká opakovaně a dokonce opakovaně za krátký časový úsek, pak to zapotřebí NEMÁ.

Děkuji svým blízkým, kteří mi na svém vlastním příkladu denně připomínají, jak to vypadá, když se negativní věci nechají, aby člověku přerostly přes hlavu a tělo se s tím vypořádá samo přes somatizaci.

Děkuji všem přátelům, známým a dokonce i neznámým, kteří si dali tu práci a věnovali svůj čas tomu, aby mi vyjádřili svou podporu, když se to rozseklo.

Aktuálně si dávám kratší pauzu, kterou využiji k uspořádání věcí a přípravě na restart.

Doufám, že i pokud se Iva.Cz přestěhuje, nebo to vymyslí ještě nějak úplně jinak, věnujete jí i v budoucnu svou přízeň a podporu.